Nasi
Ambasadorzy i Ambasadorki

Wsparcie finansowe naszych partnerów i partnerek pozwala nam działać i realizować misję Fundacji. Przekaż darowiznę i zostań naszym Ambasadorem, naszą Ambasadorką!

grupa uśmiechniętych osób

Kim są nasi Ambasadorzy i Ambasadorki?

Ambasadorem lub Ambasadorką jest firma, organizacja, dla której ważna jest praca na rzecz mądrego i świadomego społeczeństwa. To te podmioty, które podzielają nasz pogląd, że wspieranie młodych zdolnych ludzi - naukowców i naukowczyń, innowatorów i innowatorek, to inwestycja, która w niedalekiej przyszłości przyniesie wspaniałe rezultaty.

Chcesz zostać Ambasadorem lub Ambasadorką Fundacji?

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą sponsorską. Znajdą tam Pańśtwo wszystkie najważniejsze informacje na temat zasad współpracy z naszą Fundacją. Następnie zapraszamy do kontaktu. Z chęcią odpowiemy na każde pytanie i porozmawiamy o współpracy. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Dyrektorka zarządzająca Fundacji

Programy naszych Ambasadorów i Ambasadorek

Uchodźcy
Stypendia
Studencki Fundusz Wsparcia

Wsparcie finansowe dla wyjątkowych, zdolnych studentów i studentek przeznaczone na kontynuację nauki.

Dowiedz się więcej i wspieraj
Doktoranci
Stypendia

Wsparcie dla zaangażowanych społecznie lub artystycznie młodych naukowców i naukowczyń.

Dowiedz się więcej i wspieraj