Z Twoją pomocą
zdziałamy więcej

To dzięki pomocy darczyńców możemy dbać o rozwój nauki, kultury i sztuki. Wspierać utalentowaną młodzież oraz zdolnych naukowców i naukowczynie. Dodawać im skrzydeł, otwierać zamknięte drzwi, tworzyć przestrzeń do realizacji cennych inicjatyw i nowatorskich badań.

Wesprzyj nas

GlobalGiving – stałe darowizny na Studencki Fundusz Wsparcia

Darowizny na Studencki Fundusz Wsparcia możesz przekazywać również dzięki stronie naszego projektu na GlobalGiving. Co więcej, GlobalGiving daje możliwość przekazywania regularnych – comiesięcznych wpłat. Ty nie musisz o nich pamiętać, GlobalGiving robi to za Ciebie!

FaniMani - wspieraj nas bezpłatnie przy okazji zakupów online

Jeżeli robisz zakupy w Internecie, nieważne czy są to buty, elektronika, kosmetyki czy książki, możesz nas bezpłatnie wspierać. Z każdego Twojego zakupu średnio 2,5% jego wartości trafi do naszej organizacji, jeśli zaczniesz korzystać z serwisu FaniMani.pl. Ty nic nie dopłacasz!

Darowiznę aktywujesz jednym kliknięciem. To proste i bezpieczne rozwiązanie.

1. Zarejestruj się w FaniMani.pl
Rejestracja jest konieczna - ale bez obaw. Fundacja nie zobaczy Twoich danych ani informacji o Twoich zakupach.
Jeśli zarejestrujesz się z tego linku - https://fanimani.pl/zaproszenie/84285/14793680dba9456fac1fa362991c5b28 - i w ciągu roku zrobisz zakupy przez FaniMani.pl za min. 100 zł, otrzymamy dodatkowe 10 zł.

2. Na komputerze: Dodaj rozszerzenie "Przypominajka FaniMani" do przeglądarki
To proste i bezpieczne rozszerzenie, które automatycznie wskaże partnerów FaniMani, a Ty uaktywnisz darowiznę jednym kliknięciem! Z Przypominajką nigdy nie zapomnisz o pomaganiu.
Wejdź na nasz profil na FaniMani - https://fanimani.pl/proakademika/ - aby zainstalować Przypominajkę!
Dodatkowo - gdy już założysz konto i będziesz mieć Przypominajkę - wejdź na https://fanimani.pl/podaruj1zl i zaloguj się, a my otrzymamy 1zł darowizny!

3. Na telefonie: Pobierz Aplikację FaniMani (Google Play, AppStore)
Możesz nam pomagać także z telefonem w dłoni! Zainstaluj Aplikację i korzystaj z oferty ponad 1700 partnerów FaniMani, robiąc zakupy i przekazując nam darowiznę! W aplikacji w prosty sposób sprawdzisz również swoje ostatnie darowizny.

Deklaracja odprowadzenia darowizny z wynagrodzenia

Jeśli jesteś osobą zatrudnioną na podstawie umowy o pracę na Uniwersytecie SWPS możesz zadeklarować odprowadzenie określonej kwoty z wynagrodzenia na rzecz Fundacji Pro Akademika. Jak to zrobić? Skontaktuj się z nami: [email protected], a my poprowadzimy Cię dalej.

Pamiętaj, nie ma minimalnej kwoty deklaracji! Dla nas ogromne znaczenie ma każdy wspierający i każda wspierająca, a wszystkie wpłaty zasilą nasze programy stypendialne.

Nasze akcje

Przedsiębiorczość w szkołach

Wsparcie dla nauczycieli i nauczycielek przedmiotu Biznes i Zarządzanie

Doktoranci
Visiting Scholars

Zapewnienie zatrudnienia pracownicom i pracownikom akademickim z Ukrainy.

Wsparcie psychologiczne
Ośrodek w Tomicach

Wsparcie psychologiczne i rozwojowe dla dzieci i młodzieży przebywających w ośrodku zakwaterowania uchodźców w Tomicach k. Warszawy.

Studencki Fundusz Wsparcia

Wsparcie finansowe dla wyjątkowych, zdolnych studentów i studentek przeznaczone na kontynuację nauki.

Wsparcie psychologiczne
Lotne zespoły wsparcia

Wsparcie psychologiczne dla osób przyjeżdżających do Poznania z objętej wojną Ukrainy.

NauczaMy

Pomoc nauczycielom i nauczycielkom w prowadzeniu angażujących zajęć zdalnych.

Fundusz Stypendialny Talenty

Pomoc zdolnej młodzieży w edukacji i rozwoju.

Doktoranci
Stypendia

Wsparcie dla zaangażowanych społecznie lub artystycznie młodych naukowców i naukowczyń.