Kapituła Fundacji
Pro Akademika

Kapituła Fundacji to ciało doradcze, którego rolą jest wyznaczanie kierunków realizacji strategicznych projektów Fundacji. Różnorodność to wartość, która przyświeca naszym działaniom. Dlatego do udziału w pracach Kapituły zapraszamy przedstawicieli i przedstawicielki różnych płci, osoby w różnym wieku, reprezentujące różne dyscypliny naukowe czy zawody. Co więcej, wyróżniamy osoby, które odznaczają się wysoką wrażliwością i zaangażowaniem w działalność społeczną.

Członkowie i członkinie Kapituły

Marcin Jacoby

Doktor habilitowany, profesor Uniwersytetu SWPS. Sinolog, literaturoznawca, tłumacz. Dziekan Wydziału Nauk Humanistycznych, kierownik Zakładu Studiów Azjatyckich, kierownik Centrum Cywilizacji Azji Wschodniej na Uniwersytecie SWPS.

Dyrektorka zarządzająca Fundacji Pro Akademika.

Anna Juniewicz

Koordynatorka produkcji e-learningu, psycholożka w obszarze nowych technologii.

Wawrzyniec Smoczyński

Pełnomocnik rektora Uniwersytetu SWPS ds. strategii na lata 2024-2029. Prezes Fundacji Nowej Wspólnoty.

Olga Kożuchowska

Dyrektorka Biura Karier Uniwersytetu SWPS.