Dobra wiadomość od naszej stypendystki

29 listopada 2023

Pani Jolanta Czarnecka wystąpi na Konwencji SPSP 2024.

Dobra wiadomość od naszej stypendystki

Gratulacje dla stypendystki Fundacji!

Pani Jolanta Czarnecka – laureatka Stypendium im. prof. Zbigniewa Pietrasińskiego, została przyjęta na konferencję SPSP - jedną z najważniejszych w jej obszarze badawczym.

Ślę podziękowania z serca dla Fundacji Pro Akademika i wszystkich jej darczyńców. To Wasze wsparcie sprawiło, że miałam możliwość zgłoszenia się z wynikami badań na konwencję SPSP 2024. Dołożę starań, aby ten wyjazd przełożył się na nowe inspiracje naukowe i prowadzenie jeszcze lepszych badań w przyszłości.

Jolanta Czarnecka

stypendystka w roku ak. 2022/2023, Stypendia twórcze im. prof. Zbigniewa Pietrasińskiego

The Society for Personality and Social Psychology (SPSP) to społeczność naukowa powstała w 1974 roku skupiająca psychologów i psycholożki osobowości i społecznych. Jej celem jest promowanie badań naukowych nad tym, jak ludzie myślą, zachowują się i wchodzą w interakcje. To największa organizacja psychologów i psycholożek społecznych i osobowościowych na świecie.

Co roku SPSP organizuje konwencję, która przyciąga tysiące uczestników i uczestniczek. Wśród nich znajdują się studenci i studentki oraz psychologowie i psycholożki. Podczas tego wydarzenia uczestnicy i uczestniczki dzielą się wynikami swoich badań oraz mają możliwość rozwinięcia umiejętności zawodowych.

Ogromne gratulacje!

Historie programu