NauczaMy
 
Drzwi do kariery zawodowej
Agata Zapora
trenerka w programie NauczaMy
Drzwi do kariery zawodowej
#pandemia
#dlaszkół
#nauczanie
#innowacje
#edukacja
#studenci
#nauczyciele

Program, który na początku uważałam za ciekawe i dodatkowe, ale raczej krótkie doświadczenie, otworzył mi ważną furtkę. Nie tylko poznałam świat NGO, ale i w nim zostałam.

Agata Zapora

trenerka w programie NauczaMy

W program NauczaMY, realizowany przez Fundację Pro Akademika, zaangażowałam się latem 2020 roku przed rozpoczęciem III roku studiów psychologicznych na Uniwersytecie SWPS.

Wraz z jeszcze jedną studentką oraz wsparciem mentorskim naszych wykładowczyń stworzyłyśmy oraz przeprowadziłyśmy 3-częściowy program szkoleniowy „Psychologia grupy w pracy zdalnej”, skierowany do grona pedagogicznego pracującego w tym czasie w trybie online.

Program, który na początku uważałam za ciekawe i dodatkowe, ale raczej krótkie doświadczenie, otworzył mi ważną furtkę. Oprócz pracy w zawodzie, miałam okazję po raz pierwszy wejść w strukturę organizacji pozarządowej. Nie tylko poznałam świat NGO, ale i w nim zostałam. Od początku pracy w programie NauczaMY współpracuję z kilkoma organizacjami, realizując zarówno lokalne, jak i ogólnopolskie projekty związane z tematem polskiego systemu edukacji.