Studencki Fundusz Wsparcia

Pierwsze wystąpienie na konferencji

24 września 2024

Zofia Stypułkowska, studentka psychologii na Uniwersytecie SWPS, wystąpiła na 19. Zjeździe Towarzystwa Psychologii Społecznej.

Pierwsze wystąpienie na konferencji
#studenci

W dniach 19-21 września na Uniwersytecie SWPS w Katowicach odbył się 19. Zjazd Towarzystwa Psychologii Społecznej.

W ramach tego wydarzenia swoje wystąpienie miała Zofia Stypułkowska, studentka V roku psychologii Uniwersytetu SWPS na specjalności "Relacje międzyludzkie" - którą wsparła nasza Fundacja.

Zofia miała okazję zaprezentować wyniki swojej pracy badawczej przed gronem specjalistów i specjalistek oraz pasjonatów i pasjonatek psychologii, co stanowiło dla niej wyjątkowe doświadczenie.

Wspólna wymiana spostrzeżeń na temat przeprowadzonych badań oraz odkrywanie nowych kierunków eksploracji to klucz do doskonalenia dziedziny, jaką jest zrozumienie człowieka.
Jestem niezmiernie wdzięczna Dorocie Wiśniewskiej-Juszczak za wsparcie w analizie mojego badania i za zmotywowanie mnie do przedstawienia wyników na tej konferencji!
Dziękuję również Fundacji Pro Akademika, dzięki której moje wystąpienie było w ogóle możliwe.

Zofia Stypułkowska